Kontakt

Är du kommersiell fastighetsägare? Känner du att du behöver råd kring dina fastigheter och energianvändning?

Välkommen att kontakta oss!

Det kostar inget utöver en del av din tid. Kanske kan vi hitta former för samarbete, kanske bara utbyta erfarenheter och ge råd. Fyll i vårt intresseformulär så tar vi kontakt!


Daniel Granqvist
Umeå, Norra Norrland
daniel.granqvist@afry.com
010-505 10 93

Niklas Rosen
Gävle, Södra Norrland
niklas.rosen@afry.com
010-505 44 18

Fredrik Brandt
Umeå, Norrland
fredrik.brandt@afry.com
010-505 47 74

Gustav Karlsson
Stockholm, Östra Svealand
gustav.e.karlsson@afry.com
010-505 00 24

Lars Johansson
Norrköping, Östra Götaland
lars.r.johansson@afry.com
010-505 01 71

Pierre Kadin
Karlstad, Västra Svealand
pierre.kadin@afry.com
010-505 64 93

Viktor Mannikoff
Göteborg, Västra Götaland
viktor.mannikoff@afry.com
010-505 84 19

Kim Gunnarsson
Malmö, Södra Götaland
kim.gunnarsson@afry.com
010-505 50 77

Henrik Brink
Helsingborg, Södra Götaland
henrik.brink@afry.com
010-505 36 72

Nationellt
Energieffektivisering med genomförandestöd
Johan Carlsson
johan.carlsson@afry.com
010-505 70 13

Lars Johansson
lars.r.johansson@afry.com
010-505 01 71

Energikartläggning stora företag – EKL
Mattias Nordlund
mattias.nordlund@afry.com
010-505 02 81