Kontakta oss - Din experthjälp

Skriv ut

Är du kommersiell fastighetsägare?
Känner du att du behöver råd kring dina fastigheter
och energianvändning?


Välkommen att kontakta oss.

Det kostar inget utöver en del av din tid.
Kanske kan vi hitta former för samarbete, kanske bara utbyta erfarenheter och ge råd.

 

Lars Johansson

Säljare Sverige
+46 10 505 01 71
lars.r.johansson@afconsult.com

Henrik Fjellgren

Affärsansvarig region Nord
+46 10 505 64 99
henrik.fjellgren@afconsult.com

 


Caroline Ödin

Säljare region Öst
+46 10 505 10 34
caroline.odin@afconsult.com

Magnus Larsson

Säljare region Nord
+46 10 505 88 80
magnus.e.larsson@afconsult.com

Henrik Brink

Säljare region Syd
+46 10 505 36 72
henrik.brink@afconsult.com


Erica Persson

Säljare region Nord Västerbotten/Norrbotten
+46 10 505 61 89
erica.persson@afconsult.com

 

Göran Johansson

Säljare region Väst
+46 10 505 57 81
goran.s.johansson@afconsult.com

Henrik Johansson

Energiledning Region Väst
+46 10 505 33 67
henrik.johansson@afconsult.com